Dask Sigortası - Enkar Sigorta

Dask Sigortası

Dask Sigortası

Günümüzde yaşadığımız toprak olan Türkiye bildiğiniz üzere genç bir ülke ve tam olarak yerleşmemiş bir bölgedir bu yüzden deprem çıkma olasılığından fazladır. Ve yaşayacağımız depremler bize büyük zararlar verebilir. Bu zararları kolay bir şekilde atlamak için her yıl düzenli olarak ödenmesi gereken Dask sigortası mutlaka yapılmalıdır.

Yakın zamanda yapılması zorunlu tutulan dask sigortası doğalgaz , su , elektrik gibi aboneliklerde , ev kredisi işlemlerinde de yaptırılma zorunluluğu ile karşımıza çıkabiliyor. Dask sigortası fiyatları sizin evinizin boyutlarına ve bulunduğu bölgeye , konuma göre değişmektedir. Bu fiyatları isterseniz taksit halinde de ödeyebilirsiniz. Faydasına bakıldığında yapılan harcamanın çok az olduğunu sizde fark edeceksiniz. Herkesin ödeyebileceği deprem poliçeleri deprem olduktan sonra enkaz olan evinizin geri gelmesini sağlamaktadır.

Dask sigortasını şirketler aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Olası bir deprem için hasar tazminatı alabilmek için adresinizi ve bina bilgilerinizi düzgün bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Her binaya ait olan adres kodunuzu bilmek ve poliçede belirtmeniz çok önemlidir. Adres kodunuzu internet üzerinden ögrenebilirsiniz ve yoksa sisteme dahil ettirebilirsiniz. Evinizin sigorta bedelini öğrenmek için uzman ekranlar sayesinde kısa sürede öğrenebilir ve anında sigortanızı yaptırabilirsiniz. Bu anda poliçe evinize ücretsiz olarak gönderilir ve yenilenme tarihi yaklaştığında temsilciniz size gerekli olan bilgilendirmeyi önceden yapmış olur. Sizde geleceğinizi güvence altına almak için sigortanızı yaptırmayı unutmayın.

[]
1 Step 1
Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad :
Telefon Numarası :
Previous
Next
powered by FormCraft