Hırsızlık Sigortası - Enkar Sigorta

Hırsızlık Sigortası

Hırsızlık Sigortası

Evinizi ve aracınızı hırsızlardan korumak için bir çok önlem almanız gerekmektedir. Hırsızlık sigortası yaptırarak evinizi , arabanızı , iş yerinizi , yazlıklarınızı hırsızlara karşı koruyabilirsiniz. Örneğin evinize hırsız girdiğinde çalınan eşyalarınızın tazminat bedelini geri alabilirsiniz. Bu yüzden sigorta çok önemlidir. Sigortanızı yaptırmazsanız evinize hırsız girdiğinde eşyalarınız çalınınca elinizde bir şey kalmaz ve geri ödeme de almazsınız. Sigortanızı yaptırırken size sunulan ana teminatların yanında ek teminatlar  ile sigortanızı geliştirebilirsiniz.

Sigorta hırsızlık sigortası ustaları bu konuda sizi en iyi şekilde yönlendirecektir. Sigortayı yaptırırken en önemli işlemlerden biri varlığınızı tam olarak belirtmeniz dir aksi taktirde belirtilmeyen bir eşyanız çalınırsa bu sigorta kapsamına girmeyecektir. Üstelik bu sigortalar tüm güvenlik önlemleri arasında en üstün olanıdır. Üstün olmasının yanında fiyatları da diğer önlemlere göre daha uygundur. Sigorta fiyatları şirketlerin kriterlerine ve sizin sigorta yapılacak eşyalarınıza göre değişim göstermektedir. Ek teminatlar tercih etmek biraz olsa da fiyatı arttıracaktır.

İşleriniz yoğun ise  yüzlerce şirket içinde tek tek fiyat toplamak ve bunları iyi bir şekilde değerlendirmek sizin için çok zor olabilir. Genellikle doğru tespit yapılmadığında  daha iyi bir poliçe varken daha kötü olanı seçebilirsiniz. Bu yüzden size sunduğumuz  karşılaştırmalı sigorta teklifi ile en iyi hırsızlık sigortası için  poliçeleri 15 dakika kadar kısa bir sürede öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm sigorta işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Size en uygun fiyatlara en iyi teminatları sağlıyoruz. Size hizmet vermek bizim için büyük bir onurdur.

[]
1 Step 1
Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad :
Telefon Numarası :
Previous
Next
powered by FormCraft