Kasko Sigortası - Enkar Sigorta

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

Yeni araç aldığınızda veya zaten bir aracınız varsa bildiğiniz gibi en önemli şey kaza yapmamak ve olabilecek kazalardan korumaktır. Aracınızın her zaman kesin bir şekilde korumak mümkün değildir. Özellikle büyük şehirler de , trafiğin yoğun olduğu yerlerde ve yolların düzgün olmadığı yerlerde aracınızı ve kendinizi korumanız çok daha zordur.  Bu yüzden kasko sigortası yaptırarak arabanızın bir zarar görmesi durumunda aracınızı daha uygun fiyata ve daha kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Araç alırken zorunlu olarak yaptırılan ve her yıl düzenli olarak verilmesi gereken trafik sigortası sadece karşıdaki aracın hasarını karşılar. Aracınıza bir araç çarptığında , yangın çıktığında  , arabanızın çizilmesi ve  hırsızlık gibi durumlarda aracınızın kasko sigortası olması size büyük oranda yarar sağlayacaktır. Kaskonuz yokken kaza yaparsanız bu konu hakkında yapılabilecek hiç bir şey yoktur. Bu durumda ödeyeceğiniz miktar kasko yaptırdığınızda ödeyeceğiniz miktardan kat kat fazladır. Şimdi hasar yokken sigorta yaptırmak kafanızın rahat olmasına ve maddi anlamda rahat olmanızı sağlayacaktır.

Kasko sigortası yaptırmak için bir çok sigorta şirketi vardır. Sigorta şirketlerinde aracınızın kasko bedelini hesaplamanız gerekmektedir. Bu şirketlerin her biri size farklı rakamlar verecektir. Fiyatların bu kadar  değişken olmasının nedeni şirketlerin size sunacağı hizmetin kalitesi ve yanında sunacağı teminatlar yüzündendir. Eğer kampanya olduğunda bu işlemleri yaptırırsanız çok daha uygun fiyatlara işinizi halledebilirsiniz. Uygun fiyatları bulmak için tüm şirketleri araştırmak yerine Enkar Sigorta karşılaştırmalı sigorta teklif hizmetlerini isteyerek bir seferde tüm şirketlerin fiyat listelerini görerek size en uygun olanı seçebilirsiniz.  Ayrıca sigorta uzmanı yardımı ile uzmanın takipte olduğu fiyat farkları sayesinde kampanyalardan ve ek hizmetlerden haberdar olarak  seçim yapabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad :
Telefon Numarası :
Previous
Next
powered by FormCraft