Sağlık Sigortası - Enkar Sigorta

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Kalabalık ülkelerde yaşamanın zor olmasının nedenlerinden biri de hastanelerde oluşan uzun kuyruklardır. İşlemlerin uzun sürmesi insanlara büyük sıkıntılar çektirmektedir. Sistematik bir şekilde işleyen muayene işlemleri için bile günler önceden randevu almak gerekmektedir. Uygun fiyatlara sağlık sigortası yaptırarak konforlu ve rahat ortamlarda tedavi olabilirsiniz.  Sigorta yaptırmak istediğinizde karşınıza çıkabilecek ilk teminat yatarak tedavi olmaktır. Yatarak tedavi olmak demek ani bir hastalık veya kaza gibi durumlarda hastaneye yatış gerektiren durumları kapsar. Bu durumlarda doktor ücretleri , tahlil ücretleri  ve yatak bedeli gibi bir çok hizmetin bedel ödemeden yapılması demektir.

Yatarak tedavinin yanına ek olan teminat ayakta tedavidir. Bu hizmeti alarak kişi istediği zaman hastaneye gidip ayriyeten hiç bir ücret ödemeyip muayene olabilir. Sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu sağlık kurumları vardır.  Kişi anlaşmalı olduğu sağlık kurumuna gittiğinde hiçbir ödeme yapmadan tedavi olabilir.  Anlaşmasız sağlık kurumuna gittiğinde ise ödemeyi yapsa bile gerekli belgeleri alıp sigorta şirketinize vererek paranızı geri alabilirsiniz.  Sağlık sigortası kişinin kendi isteğine göre yapılır. Fakat 11 nisan 2014 yılından itibaren Türkiye’de oturma izni almak için bu sigortanın yaptırılması zorunlu oldu. 90 günden fazla vize muafiyetini aşan yabancılar oturma izni almak için bu sigortayı yaptırmak zorundadır.

Sağlık Sigortası’ nın size sağlayacağı başka bir teminat ise doğum teminatıdır. Hamilelik durumunda tüm kontroller , muayeneler ve tahliller ücretleri teminat altına alınmaktadır. Bu sigorta anne olacak kişinin istediği hastaneye gidip istediği gibi tedavi olmasını sağlamaktadır.

[]
1 Step 1
Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad :
Telefon Numarası :
Previous
Next
powered by FormCraft