Trafik Sigortası - Enkar Sigorta

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafiğe çıkmak için ehliyetin çok önemlidir. Bunun  yanında  çok önemli olan bir şey daha vardır buda  trafik sigortası dır. Sigortanızı yaptırdıysanız ve düzenli olarak günü gününe yatırıyorsanız ilerde yaşayabileceğiniz sıkıntılara karşı önleminizi almışsınız demektir. Eğer yaptırmadıysanız  Trafikten men cezası , idari para cezası , otopark cezası  gibi durumlarda çok büyük sıkıntılar çekebilirsiniz.

Aracınızı aldığınızda yaptırmanız gereken , ilk ve en önemli şey trafik sigortası dır. Bu sigorta yapılmazı zorunlu olan sigorta türüdür. Her yıl düzenli olarak poliçelerinizi yenilemek zorundasınız. Sigortanız varken başkalarına ve diğer araçlara verdiğiniz verdiğiniz zararlar tanzim edilmektedir. Aracınızda oluşan hasarlar kasko sigortası tarafından ödencektir. Trafik sigortasını yaptırmak başka kişilerin mali sorumluluk işlerinde devreye girmesini engeller ve büyük ihtiyacı karşılar. Eğer ehilyetiniz yeni ise , acemi sürücüyseniz  kaza yapma riskiniz daha fazla olduğu için prim bedelleride kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Uzun yıllar boyunca araç kullanıp kaza yapmazsanız da buna göre indirimler ve haklar kazanabilirsiniz.

Sigorta şirketlerinden trafik sigortası hakkında fiyat istediğinizde farklı prim fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Şirketin fiyat politikası , vermiş olduğu hizmet ve kampanyalar yüzünden fiyatlar şirketten şirkete  değişir. Size en iyi hizmeti en uygun fiyata veren şirketi bulmak biraz zor olabilir. Sigorta kullanarak 15 dk içinde bir çok şirketin size sunacağı fiyatları karşılaştırarak kendinize en uygun şirketi bularak sigortanızı yaptırabilirsiniz. Böylece trafikte kendinizi güvence altına almış olursunuz.

[]
1 Step 1
Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad :
Telefon Numarası :
Previous
Next
powered by FormCraft